Rated 5 out of 5
08.06.2018

Уже не первый раз обращаюсь, рекомендую!

ДМИТРИЙ
Дедалі більше покупців для своєї ванної, передпокою, спальні, салону краси вибирають дзеркала з підсвічуванням. Це оптимальний варіант для кімнат, де необхідне додаткове м'яке та водночас точкове освітлення. Вони допомагають візуально розширити межі. Дзеркала відбивають світло і дублюють зображення кімнати, що візуально збільшує та робить простір об'ємнішим. - Розглянути усі деталі. Правильно встановлене додаткове освітлення просто необхідне створення ідеального макіяжу, зачіски, чистого гоління. Додати декоративні ефекти. - При установці створюється відчуття, що світло ллється із дзеркала. Підсвічування разом з основним джерелом світла дозволяють створювати більш яскраве або приглушене освітлення, яке повністю відповідатиме вашому настрою та часу доби. Асортимент дзеркал від ProGlass приємно порадує ваше око та смак. У нас ви підберете ідеальний варіант для будь-якого приміщення, головне визначитись із основними параметрами: габарити. Для ванн традиційно підходять компактні дзеркальні вироби, які не займуть багато місця над умивальником. Такий варіант для зручності кріпиться до стіни. Якщо ви підбираєте декор для передпокою, до спальні або салону краси, тут можна вибрати велике дзеркало, як дозволяє приміщення. Воно необов'язково має кріпитися до стіни. форма. Дайте волю своїй фантазії — і замовте виріб будь-якої форми: від стандартної геометричної до оригінальної нешаблонної. ProGlass пропонує підсвічування від класичних ліній, облямівок до малюнків, що світяться, візерунків і декору стильними лампочками. Також ви можете вибрати дуо-підсвічування: на самому виробі та під ним. Таке освітлення допомагає створити неповторну гру світла та тіні. А щоб купити дзеркало з підсвічуванням достатньо визначитися з бажаними характеристиками і звернутися до наших фахівців. Ми виготовляємо та встановлюємо продукцію. Дзеркало з лід-підсвічуванням: якість та вигода. Дзеркало з підсвічуванням у ванну найчастіше вбудовують лампи з лід-накалюванням. Вони безпечні, що дуже важливе для приміщення з підвищеною вологістю. Стандартним лампам для електроживлення потрібна напруга в 220 Вт, а для лід-підсвічування - у рази менше. Що робить її безпечною для встановлення у ванній кімнаті. Led-лампи дбають про ваш гаманець, адже вони використовують менше енергії і служать набагато довше за звичайні лампи. Вони бувають стандартних форм, у вигляді світловипромінюючих стрічок, панелей та точкових джерел світла. Led-підсвічування може бути білим або кольоровим, як ви забажаєте. Телефонуйте, і фахівці ProGlass допоможуть підібрати найкращий варіант із вже існуючих моделей або створити особливий, на ваш смак. Ми також монтуємо та встановлюємо продукцію, адже всі матеріали тендітні, і до них потрібно підходити з досвідом. А цього у нас не відібрати. Дзеркало з підсвічуванням купити можете вже зараз, звертайтесь.
Як вибрати та купити дзеркало з підсвічуванням?
Дедалі більше покупців для своєї ванної, передпокою, спальні, салону краси вибирають дзеркала з підсвічуванням. Це оптимальний варіант для кімнат, де необхідне додаткове м'яке та водночас точкове освітлення. Вони допомагають: візуально розширити межі. Дзеркала відбивають світло і дублюють зображення кімнати, що візуально збільшує та робить простір об'ємнішим. розглянути всі деталі. Правильно встановлене додаткове освітлення просто необхідне створення ідеального макіяжу, зачіски, чистого гоління. додати декоративні ефекти. При встановленні створюється відчуття, що світло ллється із дзеркала. Підсвічування разом з основним джерелом світла дозволяють створювати більш яскраве або приглушене освітлення, яке повністю відповідатиме вашому настрою та часу доби. Асортимент дзеркал від ProGlass приємно порадує ваше око та смак. У нас ви підберете ідеальний варіант для будь-якого приміщення, головне визначитись із основними параметрами: габарити. Для ванн традиційно підходять компактні дзеркальні вироби, які не займуть багато місця над умивальником. Такий варіант для зручності кріпиться до стіни. Якщо ви підбираєте декор для передпокою, до спальні або салону краси, тут можна вибрати велике дзеркало, як дозволяє приміщення. Воно необов'язково має кріпитися до стіни. форма. Дайте волю своїй фантазії — і замовте виріб будь-якої форми: від стандартної геометричної до оригінальної нешаблонної. Ми за сміливі рішення. дизайн. ProGlass пропонує підсвічування від класичних ліній, облямівок до малюнків, що світяться, візерунків і декору стильними лампочками. Також ви можете вибрати дуо-підсвічування: на самому виробі та під ним. Таке освітлення допомагає створити неповторну гру світла та тіні. А щоб купити дзеркало з підсвічуванням, достатньо визначитися з бажаними характеристиками і звернутися до наших фахівців. Ми виготовляємо та встановлюємо продукцію. У дзеркало з підсвічуванням у ванну найчастіше вбудовують лампи з лід-накалюванням. Вони безпечні, що дуже важливе для приміщення з підвищеною вологістю. Стандартним лампам для електроживлення потрібна напруга в 220 Вт, а для лід-підсвічування - у рази менше. Що робить її безпечною для встановлення у ванній кімнаті. Led-лампи дбають про ваш гаманець, адже вони використовують менше енергії і служать набагато довше за звичайні лампи. Вони бувають стандартних форм, у вигляді світловипромінюючих стрічок, панелей та точкових джерел світла. Led-підсвічування може бути білим або кольоровим, як ви забажаєте. Телефонуйте, і фахівці ProGlass допоможуть підібрати найкращий варіант із вже існуючих моделей або створити особливий, на ваш смак. Ми також монтуємо та встановлюємо продукцію, адже всі матеріали тендітні, і до них потрібно підходити з досвідом. А цього у нас не відібрати. Дзеркало з підсвічуванням купити можете вже зараз, звертайтесь.
Як вибрати та купити дзеркало з підсвічуванням?
- Фарбування. Для приміщень із витриманим в єдиному кольорі дизайну чудово підійде технологія фарбування. Залежно від ваших побажань, ми зможемо пофарбувати фрагмент дзеркала, його раму або нанести будь-який малюнок, ескіз якого ви принесете або виберете з колекції ProGlass. Для фарбування використовується від 1 до 8 кольорів. Фарба наноситься на зворотний бік виробу. Така технологія робить зображення стійким та довговічним. - Фотодрук. Декоративні дзеркала в інтер'єрі з нанесеними знімками виглядають соковито, яскраво і стильно в будь-якому приміщенні. Фотодрук можна наносити на поверхню "острівцями". Наприклад, розмістити по кутах геометричні фігури, лінії, квіти тощо. Також спосіб дозволяє нанести зображення на всю дзеркальну поверхню: краєвиди чи абстракції. Такі малюнки будуть виглядати об'ємно і, відбиваючи світло, сяятиме зсередини. - Піскоструми. Це стильний красивий та лаконічний спосіб декорування дзеркал. Матований візерунок наноситься за допомогою струменя повітря з абразивними матеріалами. Напір обережно знімає тонкий верхній шар. На поверхню можна нанести різні написи, зображення та силуети, які будуть точнісінько повторювати обраний вами ескіз - хімічне травлення. За допомогою спеціальної пасти, яка руйнує верхній шар, і трафарету на дзеркальній поверхні створюються дивовижні краси і фантазії малюнки. Після пасту ретельно видаляють — і ми отримуємо справжній витвір мистецтва. Це інноваційна технологія, яка дозволяє наносити на дзеркало візерунки та картини різної складності: від хитромудрих завитків до найтонших ліній. - Гравіювання нанесення різних орнаментів та візерунків. Спосіб дозволяє передавати найскладніші зображення з великою деталізацією та глибиною. Такий декор дзеркала виглядає стильно та ошатно. Гідроабразивне різання. Унікальні за формою дзеркала створюються за допомогою розкрою листів водяним струменем. Наші менеджери вже чекають на ваш дзвінок. Звертайтеся - і ми підберемо декор, виготовимо та встановимо у вашому будинку чи офісі ідеальне дзеркало.
Варіанти декору
Як вибрати та купити дзеркало з підсвічуванням?
Фарбування. Для приміщень із витриманим в єдиному кольорі дизайну чудово підійде технологія фарбування. Залежно від ваших побажань, ми зможемо пофарбувати фрагмент дзеркала, його раму або нанести будь-який малюнок, ескіз якого ви принесете або виберете з колекції ProGlass. Для фарбування використовується від 1 до 8 кольорів. Фарба наноситься на зворотний бік виробу. Така технологія робить зображення стійким та довговічним. Фотодрук. Декоративні дзеркала в інтер'єрі з нанесеними знімками виглядають соковито, яскраво і стильно в будь-якому приміщенні. Фотодрук можна наносити на поверхню "острівцями". Наприклад, розмістити по кутах геометричні фігури, лінії, квіти тощо. Також спосіб дозволяє нанести зображення на всю дзеркальну поверхню: краєвиди чи абстракції. Такі малюнки будуть виглядати об'ємно і, відбиваючи світло, сяятиме зсередини. Піскоструми. Це стильний красивий та лаконічний спосіб декорування дзеркал. Матований візерунок наноситься за допомогою струменя повітря з абразивними матеріалами. Напір обережно знімає тонкий верхній шар. На поверхню можна нанести різні написи, зображення та силуети, які будуть точнісінько повторювати обраний вами ескіз Хімічний травлення. За допомогою спеціальної пасти, яка руйнує верхній шар, і трафарету на дзеркальній поверхні створюються дивовижні краси і фантазії малюнки. Після пасту ретельно видаляють — і ми отримуємо справжній витвір мистецтва. Це інноваційна технологія, яка дозволяє наносити на дзеркало візерунки та картини різної складності: від хитромудрих завитків до найтонших ліній. Гравірування нанесення різних орнаментів та візерунків. Спосіб дозволяє передавати найскладніші зображення з великою деталізацією та глибиною. Такий декор дзеркала виглядає стильно та ошатно. Гідроабразивне різання. Унікальні за формою дзеркала створюються за допомогою розкрою листів водяним струменем. Наші менеджери вже чекають на ваш дзвінок. Звертайтеся - і ми підберемо декор, виготовимо та встановимо у вашому будинку чи офісі ідеальне дзеркало.
Під час якісних матеріалів, сучасних технологій та різноманітних дизайнерських рішень все частіше у будинках, офісах, торгових центрах, ресторанах встановлюють скляні двері. Це стильна та оригінальна альтернатива дверній класиці з дерева та металу. Асортимент дверей зі скла вражає і дозволяє втілити в життя незвичайні дизайнерські фантазії. Ви можете підібрати скляні двері на замовлення різної конструкції: Варіанти конструкцій дверей: розстібні складаються з двох дверних елементів. Найчастіше їх встановлюють в офісах та торгових центрах, що сприяє безперешкодному та комфортному проходу відвідувачів. розсувні дозволяють заощадити простір. Встановлювати їх рекомендується у приміщеннях, де недостатньо місця для повного відкриття розстібної конструкції. маятникові відкриваються в обидві сторони, тому є лідерами в установці у нежитлових будинках. Як купити скляні двері? Двері виготовляються із загартованого скла, що збільшує їх міцність. Тому такі конструкції безпечні не тільки в офісних та торгових приміщеннях, а й у житлових будинках з маленькими дітьми та непосидючими тваринами. Виготовлення скляних дверей провадиться ще за допомогою технології триплекс. Це два скла з полімерною плівкою посередині, вона при ударі не дозволяє уламкам розлетітися. Скляні двері можна виготовити на замовлення, при цьому варто звернути увагу на колір, прозорість та декор скла. Так для спальні та дитячої краще вибрати непрозорі та темні конструкції. Так світло з інших кімнат не заважатиме відпочинку вам та членам вашої родини. Для офісних приміщень підійдуть будь-які варіанти декору, все залежить від стилю інтер'єру та ваших побажань: - Піскоструми. Під сильним тиском подаються абразивні частинки, які руйнують верхній шар скла та створюють акуратну шорсткість. Як результат, виріб стає матовим. За допомогою піскоструму та трафарету можна створювати різноманітні малюнки. - хімічне матування. На поверхні скла утворюється непрозорий тон. Технологія дозволяє наносити на поверхню візерунки, написи та матувати цільне полотно. декоративний триплекс. Між двома шарами ламінованого скла міститься плівка або тканина з візерунком, також можуть бути розміщені різні композиції з листя, квітів, ротанга. - Фотодрук. На скляні двері наноситься якісна фотографія: пейзажі, портрети і навіть художні картини. - Фарбування малюнка. Забарвленим дверям можна додати особливості за допомогою різних зображень. При виборі дверей особливу увагу слід приділити фурнітурі. Адже від якості комплектуючих залежить функціональність конструкції, довговічність та ваша безпека. Тому в ProGlass встановлюють перевірену фурнітуру з Італії, Німеччини та Китаю від іменитих виробників: LOGLI MASSIMO Italy, HAFELE, WSS (Schlechtendahl), TARGET та ін. Це комплектуючі високої якості з надійними механізмами, конструкціями та приємною гамою кольорів. Якість підтверджується гарантією від 12 місяців. У ProGlass ви можете купити скляні двері різних конструкцій, для нестандартних розмірів отворів та з різноманітним декором. Звертайтесь.
Двері
Під час якісних матеріалів, сучасних технологій та різноманітних дизайнерських рішень все частіше у будинках, офісах, торгових центрах, ресторанах встановлюють скляні двері. Це стильна та оригінальна альтернатива дверній класиці з дерева та металу. Асортимент дверей зі скла вражає і дозволяє втілити в життя незвичайні дизайнерські фантазії. Ви можете підібрати скляні двері на замовлення різної конструкції: Варіанти конструкцій дверей розстібні складаються з двох дверних елементів. Найчастіше їх встановлюють в офісах та торгових центрах, що сприяє безперешкодному та комфортному проходу відвідувачів. розсувні дозволяють заощадити простір. Встановлювати їх рекомендується у приміщеннях, де недостатньо місця для повного відкриття розстібної конструкції. маятникові відкриваються в обидві сторони, тому є лідерами в установці у нежитлових будинках. Як купити скляні двері? Двері виготовляються із загартованого скла, що збільшує їх міцність. Тому такі конструкції безпечні не тільки в офісних та торгових приміщеннях, а й у житлових будинках з маленькими дітьми та непосидючими тваринами. Виготовлення скляних дверей провадиться ще за допомогою технології триплекс. Це два скла з полімерною плівкою посередині, вона при ударі не дозволяє уламкам розлетітися. Скляні двері можна виготовити на замовлення, при цьому варто звернути увагу на колір, прозорість та декор скла. Так для спальні та дитячої краще вибрати непрозорі та темні конструкції. Так світло з інших кімнат не заважатиме відпочинку вам та членам вашої родини. Для офісних приміщень підійдуть будь-які варіанти декору, все залежить від стилю інтер'єру та ваших побажань: піскоструми. Під сильним тиском подаються абразивні частинки, які руйнують верхній шар скла та створюють акуратну шорсткість. Як результат, виріб стає матовим. За допомогою піскоструму та трафарету можна створювати різноманітні малюнки. хімічне матування. На поверхні скла утворюється непрозорий тон. Технологія дозволяє наносити на поверхню візерунки, написи та матувати цільне полотно. декоративний триплекс. Між двома шарами ламінованого скла міститься плівка або тканина з візерунком, також можуть бути розміщені різні композиції з листя, квітів, ротанга. фотодрук. На скляні двері наноситься якісна фотографія: пейзажі, портрети і навіть художні картини. фарбування візерунок. Забарвленим дверям можна додати особливості за допомогою різних зображень. При виборі дверей особливу увагу слід приділити фурнітурі. Адже від якості комплектуючих залежить функціональність конструкції, довговічність та ваша безпека. Тому в ProGlass встановлюють перевірену фурнітуру з Італії, Німеччини та Китаю від іменитих виробників: LOGLI MASSIMO Italy, HAFELE, WSS (Schlechtendahl), TARGET та ін. Це комплектуючі високої якості з надійними механізмами, конструкціями та приємною гамою кольорів. Якість підтверджується гарантією від 12 місяців. У ProGlass ви можете купити скляні двері різних конструкцій, для нестандартних розмірів отворів та з різноманітним декором. Звертайтесь.
Двері
Сучасні офіси, магазини, ресторани, торгові центри та дизайнерські інтер'єри квартир складно уявити без скляних перегородок. Вони дозволяють поділити великі приміщення на секції, а компактні – не захаращуючи розділити на зони комфорту. Перегородки виготовляються з надійного та безпечного у використанні загартованого скла завтовшки від 8 мм або багатошарового триплексу, які витримують значні навантаження, стійкі до механічних пошкоджень та хімічних речовин. Скло монтується дуже щільно один до одного. Стики виглядають непомітними та дуже акуратними. У виробництві скляних перегородок під час монтажу важливу роль відіграє фурнітура. У ProGlass ми вже не перший рік працюємо із перевіреними світовими виробниками. Ми пишаємося співпрацею з італійською компанією LOGLI MASSIMO, німецькими - HAFELE і Pauli+Sohn, а також китайськими - TARGET, HaiDali та іншими. Висока якість елементів підтверджується гарантією від 12 місяців. Варіанти конструкцій перегородок - стаціонарні. Встановлюються за допомогою жорсткого кріплення до стелі та підлоги, що забезпечує максимально можливу для скляних перегородок звукоізоляцію. - трансформовані. Такі конструкції швидко складаються, як гармошка, або завдяки роликам переміщуються у довжину. Залежно від інтер'єрних рішень та функціонального використання того чи іншого приміщення, ви можете вибрати і купити скляні перегородки таких типів: - безкаркасні, або як їх ще називають цільноскляними, за використання при встановленні лише скляного полотна, що фіксується за допомогою затискного профілю. - Каркасні. Для встановлення таких перегородок використовується профіль, який можна пофарбувати у необхідний відтінок, який буде доповнювати загальний дизайн інтер'єру. - Скляні перегородки на замовлення. Розділові конструкції найчастіше замовляють для встановлення на роботі. Офісні перегородки зі скла дозволяють зонувати опенспейс приміщення на комфортні та індивідуальні для кожного працівника місця. Також скляні перегородки неодноразово зустрічаються в магазинах та ресторанах, таким чином товар та послуги видно покупцям у найкращому світлі та при цьому захищені від можливих втручань. У будинках перегородки встановлюють, щоб поділити кімнату на кілька зон, наприклад, спальню від робочої, кухню від їдальні. Так ви, за потреби, можете усамітнитися для відпочинку або роботи. Скляні перегородки дозволяють втілити в життя ваші найзаповітніші дизайнерські ідеї. Ви можете замовити класичні, прозорі або оригінальні, різного дизайну за допомогою: - Піскоструминної обробки. Ця техніка дозволяє матувати фон та наносити на поверхню малюнки та написи. Такі перегородки рятують від прямих сонячних променів, створюють приглушену та захищену від сторонніх очей обстановку, але при цьому не затемнюють приміщення. - Фарбування. На поверхню скла наносяться стійкі лаки різних кольорів, які допоможуть гармонійно вписати перегородку в інтер'єр. - Фотодрук. Широкоформатний фотодрук дозволяє перетворити класичну перегородку на справжній витвір мистецтва або оригінальний барвистий декор. На скло можна наносити фотографії пейзажів, тварин, моделей та інші зображення. Скляні перегородки купити чи замовити можете прямо зараз у ProGlass. Ми з радістю та знанням справи вам допоможемо, звертайтесь!
Перегородки
Сучасні офіси, магазини, ресторани, торгові центри та дизайнерські інтер'єри квартир складно уявити без скляних перегородок. Вони дозволяють поділити великі приміщення на секції, а компактні – не захаращуючи розділити на зони комфорту. Перегородки виготовляються з надійного та безпечного у використанні загартованого скла завтовшки від 8 мм або багатошарового триплексу, які витримують значні навантаження, стійкі до механічних пошкоджень та хімічних речовин. Скло монтується дуже щільно один до одного. Стики виглядають непомітними та дуже акуратними. У виробництві скляних перегородок під час монтажу важливу роль відіграє фурнітура. У ProGlass ми вже не перший рік працюємо із перевіреними світовими виробниками. Ми пишаємося співпрацею з італійською компанією LOGLI MASSIMO, німецькими - HAFELE і Pauli+Sohn, а також китайськими - TARGET, HaiDali та іншими. Висока якість елементів підтверджується гарантією від 12 місяців. Варіанти конструкцій перегородок - стаціонарні. Встановлюються за допомогою жорсткого кріплення до стелі та підлоги, що забезпечує максимально можливу для скляних перегородок звукоізоляцію. - трансформовані. Такі конструкції швидко складаються, як гармошка, або завдяки роликам переміщуються у довжину. Залежно від інтер'єрних рішень та функціонального використання того чи іншого приміщення, ви можете вибрати і купити скляні перегородки таких типів: - безкаркасні, або як їх ще називають цільноскляними, за використання при встановленні лише скляного полотна, що фіксується за допомогою затискного профілю. - Каркасні. Для встановлення таких перегородок використовується профіль, який можна пофарбувати у необхідний відтінок, який буде доповнювати загальний дизайн інтер'єру. - Скляні перегородки на замовлення. Розділові конструкції найчастіше замовляють для встановлення на роботі. Офісні перегородки зі скла дозволяють зонувати опенспейс приміщення на комфортні та індивідуальні для кожного працівника місця. Також скляні перегородки неодноразово зустрічаються в магазинах та ресторанах, таким чином товар та послуги видно покупцям у найкращому світлі та при цьому захищені від можливих втручань. У будинках перегородки встановлюють, щоб поділити кімнату на кілька зон, наприклад, спальню від робочої, кухню від їдальні. Так ви, за потреби, можете усамітнитися для відпочинку або роботи. Скляні перегородки дозволяють втілити в життя ваші найзаповітніші дизайнерські ідеї. Ви можете замовити класичні, прозорі або оригінальні, різного дизайну за допомогою: - Піскоструминної обробки. Ця техніка дозволяє матувати фон та наносити на поверхню малюнки та написи. Такі перегородки рятують від прямих сонячних променів, створюють приглушену та захищену від сторонніх очей обстановку, але при цьому не затемнюють приміщення. - Фарбування. На поверхню скла наносяться стійкі лаки різних кольорів, які допоможуть гармонійно вписати перегородку в інтер'єр. - Фотодрук. Широкоформатний фотодрук дозволяє перетворити класичну перегородку на справжній витвір мистецтва або оригінальний барвистий декор. На скло можна наносити фотографії пейзажів, тварин, моделей та інші зображення. Скляні перегородки купити чи замовити можете прямо зараз у ProGlass. Ми з радістю та знанням справи вам допоможемо, звертайтесь!
Перегородки
Міцні та водночас візуально легкі сходи зі скла дуже часто можна побачити у дизайні різнопланових приміщень. Архітектори віддають перевагу таким конструкціям за їх стильність, універсальність, практичність, міцність та за гармонійне доповнення будь-якого інтер'єру: будь то будинок, квартира, офіс, магазин, ресторан чи бар. Залежно від ваших побажань та архітектури будівлі можна виготовити скляні сходи різних конфігурацій: - Маршова. Це найбільш популярна конструкція, яка створюється на металевому каркасі та доповнюється скляними елементами. Такі сходи чудово виглядають у класичних інтер'єрах. - Гвинтова. Стильне рішення для приміщень з обмеженим метражем. Сходи вишиковуються навколо колони. Створюється відчуття, що щаблі парять у повітрі. Під час створення за основу береться скло. Ви можете вибрати матове, прозоре або кольорове, яке чудово доповнять дерев'яні матеріали. Залежно від деталей, що використовуються, існують такі типи сходів: - комбіновані. Виготовляються зі скла та додаткових матеріалів, наприклад, металевий каркас, дерев'яні сходи та скляні перила. - Скляні. Збираються виключно із міцних скляних елементів. Для надійності всі деталі фіксуються за допомогою спеціальних кріплень. - Скляні сходи Щаблі виготовляються з товстого скла - триплексу - кілька шарів, які скріплюються полімером. Товщина таких елементів залежить від їх розмірів і сягає кількох сантиметрів. Вони напрочуд надійні та міцні, можуть витримувати значне навантаження. Завдяки спеціальній полімерній плівці, яка використовується при виготовленні триплексу, при пошкодженні осколки не розсипаються, а утримуються на місці. Це один із найбезпечніших видів скла. Щоб сходи зі скла гармонійно доповнювали меблі та аксесуари вдома, їх можна декорувати. Для створення унікальних та неповторних конструкцій використовується: - Матування. Його роблять за допомогою спеціальної плівки або піскоструму (обробка поверхні стисненим повітрям з абразивними частинками) - Нанесення малюнків способом піскоструминної обробки за готовими шаблонами. - Фотодрук. На поверхню наносяться різні фотозображення, які чудово передають колір, чіткість та яскравість малюнка. - Підсвічування. Підкреслить легкість та оригінальність сходової конструкції та додасть трохи романтики у ваші сімейні вечори. Скляні сходи зручні у догляді, використанні та безпечні. Для додаткового комфорту в експлуатації та щоб зменшити ковзання наклеюються плівки, створюються окремі матовані ділянки та прикріплюються спеціальні килимки. Фахівці ProGlass проконсультують з питань вибору матеріалів для сходів, каркасу, кріплень, допоможуть визначитися з можливим декором, професійно виготовлять та змонтують сходи, щоб вони служили довгі роки та стали гордістю вашого будинку. Звертайтесь!
Скляні сходи для вашого будинку
Міцні та водночас візуально легкі сходи зі скла дуже часто можна побачити у дизайні різнопланових приміщень. Архітектори віддають перевагу таким конструкціям за їх стильність, універсальність, практичність, міцність та за гармонійне доповнення будь-якого інтер'єру: будь то будинок, квартира, офіс, магазин, ресторан чи бар. Залежно від ваших побажань та архітектури будівлі можна виготовити скляні сходи різних конфігурацій: -маршова. Це найбільш популярна конструкція, яка створюється на металевому каркасі та доповнюється скляними елементами. Такі сходи чудово виглядають у класичних інтер'єрах. -Гвинтова. Стильне рішення для приміщень з обмеженим метражем. Сходи вишиковуються навколо колони. Створюється відчуття, що щаблі парять у повітрі. Під час створення за основу береться скло. Ви можете вибрати матове, прозоре або кольорове, яке чудово доповнять дерев'яні матеріали. Залежно від деталей, що використовуються, існують такі типи сходів: -Комбіновані. Виготовляються зі скла та додаткових матеріалів, наприклад, металевий каркас, дерев'яні сходи та скляні перила. -скляні. Збираються виключно із міцних скляних елементів. Для надійності всі деталі фіксуються за допомогою спеціальних кріплень. Скляні сходи Щаблі виготовляються з товстого скла - триплексу - кілька шарів, які скріплюються полімером. Товщина таких елементів залежить від їх розмірів і сягає кількох сантиметрів. Вони напрочуд надійні та міцні, можуть витримувати значне навантаження. Завдяки спеціальній полімерній плівці, яка використовується при виготовленні триплексу, при пошкодженні осколки не розсипаються, а утримуються на місці. Це один із найбезпечніших видів скла. Щоб сходи зі скла гармонійно доповнювали меблі та аксесуари вдома, їх можна декорувати. Для створення унікальних та неповторних конструкцій використовується: -Матування. Його роблять за допомогою спеціальної плівки або піскоструму (обробка поверхні стисненим повітрям з абразивними частинками) -нанесення малюнків способом піскоструминної обробки за готовими шаблонами -Фотодрук. На поверхню наносяться різні фотозображення, які чудово передають колір, чіткість та яскравість малюнка. -підсвічування. Підкреслить легкість та оригінальність сходової конструкції та додасть трохи романтики у ваші сімейні вечори. Скляні сходи зручні у догляді, використанні та безпечні. Для додаткового комфорту в експлуатації та щоб зменшити ковзання наклеюються плівки, створюються окремі матовані ділянки та прикріплюються спеціальні килимки. Фахівці ProGlass проконсультують з питань вибору матеріалів для сходів, каркасу, кріплень, допоможуть визначитися з можливим декором, професійно виготовлять та змонтують сходи, щоб вони служили довгі роки та стали гордістю вашого будинку. Звертайтесь!
Скляні сходи для вашого будинку
Щоб правильно підібрати конструкцію, вам необхідно визначитися з типом скла, фурнітури, декору та вибрати місце встановлення: – Балкон. У торгових центрах, офісах, ресторанах та квартирах, де не планується цілісне скління балкона, встановлюють огорожі зі скла. Такі рішення дозволяють зробити балкон дуже світлим та безпечним. - Сходи. Поруччя зі скла не обтяжують інтер'єр і забезпечують захищений зручний підйом і спуск сходами. - Басейн. Допомагають убезпечити від непередбаченого падіння у воду домочадців чи гостей, а також не загороджують басейн від сонячних променів і не приховують його від очей. - Тераса. Головна перевага таких майданчиків – чудовий вигляд. Тому скляна огорожа найкраще підходить для кожної тераси. -Атріум. У торгових центрах для поділу вестибюлю встановлюють огорожі зі скла, які візуально не перегороджують дорогу відвідувачеві та водночас зонують будівлю. Фахівці ProGlass використовують фурнітуру виробників зі світовим ім'ям, якість та надійність яких перевірено роками співпраці. Адже від усіх деталей залежить не лише зовнішній вигляд конструкції, а й надійність та безпека під час експлуатації. Тому ми працюємо з Китаєм (TARGET, HaiDali, KIN LONG), Італією (Minusco ColCom, LOGLI MASSIMO) та Німеччиною (HAFELE, Pauli+Sohn, WSS). Для створення огорож використовується загартоване або багатошарове - склеєне між собою скло. Такі матеріали міцні та здатні витримувати значне навантаження. Багатошарове скло або триплекс при пошкодженні не розсипається, а залишається на полімерній плівці. Загартоване скло попередньо піддається обробці високих температур, що забезпечує підвищену механічну міцність. Ви можете вибрати класику - прозоре скло або додати оригінальність, використовуючи різні техніки декорування: - Матування. Надання приємної шорсткості та непрозорості. - Нанесення візерунків. За допомогою піскоструму на поверхню наносяться різні малюнки. Тематика зображення може бути різноманітною: від геометричних форм до квіткових композицій – все, що підкаже вашу уяву. - тонування. Фарбування скла у кольори різної насиченості, які чудово доповнять та впишуться у дизайн вашого інтер'єру чи екстер'єру. Скляне огородження тераси, балкона, атріуму, басейну можна створити з рівного або зігнутого скла, яке повторюватиме форми приміщення.
Скляні огорожі
Під час якісних матеріалів, сучасних технологій та різноманітних дизайнерських рішень все частіше у будинках, офісах, торгових центрах, ресторанах встановлюють скляні двері. Це стильна та оригінальна альтернатива дверній класиці з дерева та металу. Асортимент дверей зі скла вражає і дозволяє втілити в життя незвичайні дизайнерські фантазії. Ви можете підібрати скляні двері на замовлення різної конструкції: Варіанти конструкцій дверей розстібні складаються з двох дверних елементів. Найчастіше їх встановлюють в офісах та торгових центрах, що сприяє безперешкодному та комфортному проходу відвідувачів. розсувні дозволяють заощадити простір. Встановлювати їх рекомендується у приміщеннях, де недостатньо місця для повного відкриття розстібної конструкції. маятникові відкриваються в обидві сторони, тому є лідерами в установці у нежитлових будинках. Як купити скляні двері? Двері виготовляються із загартованого скла, що збільшує їх міцність. Тому такі конструкції безпечні не тільки в офісних та торгових приміщеннях, а й у житлових будинках з маленькими дітьми та непосидючими тваринами. Виготовлення скляних дверей провадиться ще за допомогою технології триплекс. Це два скла з полімерною плівкою посередині, вона при ударі не дозволяє уламкам розлетітися. Скляні двері можна виготовити на замовлення, при цьому варто звернути увагу на колір, прозорість та декор скла. Так для спальні та дитячої краще вибрати непрозорі та темні конструкції. Так світло з інших кімнат не заважатиме відпочинку вам та членам вашої родини. Для офісних приміщень підійдуть будь-які варіанти декору, все залежить від стилю інтер'єру та ваших побажань: піскоструми. Під сильним тиском подаються абразивні частинки, які руйнують верхній шар скла та створюють акуратну шорсткість. Як результат, виріб стає матовим. За допомогою піскоструму та трафарету можна створювати різноманітні малюнки. хімічне матування. На поверхні скла утворюється непрозорий тон. Технологія дозволяє наносити на поверхню візерунки, написи та матувати цільне полотно. декоративний триплекс. Між двома шарами ламінованого скла міститься плівка або тканина з візерунком, також можуть бути розміщені різні композиції з листя, квітів, ротанга. фотодрук. На скляні двері наноситься якісна фотографія: пейзажі, портрети і навіть художні картини. фарбування візерунок. Забарвленим дверям можна додати особливості за допомогою різних зображень. При виборі дверей особливу увагу слід приділити фурнітурі. Адже від якості комплектуючих залежить функціональність конструкції, довговічність та ваша безпека. Тому в ProGlass встановлюють перевірену фурнітуру з Італії, Німеччини та Китаю від іменитих виробників: LOGLI MASSIMO Italy, HAFELE, WSS (Schlechtendahl), TARGET та ін. Це комплектуючі високої якості з надійними механізмами, конструкціями та приємною гамою кольорів. Якість підтверджується гарантією від 12 місяців. У ProGlass ви можете купити скляні двері різних конструкцій, для нестандартних розмірів отворів та з різноманітним декором. Звертайтесь.
Скляні огорожі
Навіси зі скла - стильний захист від забаганок природи Людину зустрічають по одязі, а думка про будинок складається за його екстер'єром. Тому у бізнес-центрах, офісних приміщеннях та житлових будинках замість класичних металевих чи дерев'яних навісів встановлюють скляні козирки. Ще з порога вони допомагають скласти враження про власників або жителів будівлі як про успішних людей, які йдуть в ногу з інноваціями. Скляні навіси не обтяжують зовнішній вигляд будинку, не перешкоджають природному освітленню та гармонізують із навколишньою природою. Для виготовлення козирків вибирають загартоване товсте скло або триплекс із кількох шарів скла, а також металеву фурнітуру. Загартоване скло набагато міцніше і безпечніше звичайного. Воно може витримати пориви вітру, удари гілок, падіння невеликих каменів або вага осіннього мокрого листя. Якщо таке скло, наприклад при урагані, розіб'ється, воно розсипеться на негострі із закругленими краями осколки, які не ранять. Виготовлення скляних козирків проводиться фахівцями ProGlass з використанням високоякісної та надійної фурнітури з Китаю (TARGET, HaiDali, KIN LONG), Італії (Minusco ColCom, LOGLI MASSIMO) та Німеччини (HAFELE, Pauli+Sohn, WSS). Елементи кріплення не піддаються корозії чи гниття. Компактні навіси монтуються до стіни за допомогою натяжних тросів, а габаритні - колон, консольних кріплень, що підтримують, на тягах з під конструкцією, які здатні витримувати вагу снігу і льоду. Виготовлення скляних козирків Залежно від площі покриття та особливостей архітектури будівлі навіси зі скла можуть бути різних розмірів та форм: - Односхилі або двосхилі. Відмінно захищають від погодних умов та завдяки похилому розміщенню не дозволяють опадам затримуватись на конструкції. - Арочні. Мають вигнуту форму. Створюють відчуття затишку, тому часто встановлюються на входах у будинки та житлові приміщення. - складної геометричної форми. Дозволяють створити козирок вашої мрії, наприклад, хвилеподібний або з декількох конструкцій. Скляні козирки пропускають максимальну кількість сонячного світла, тому вхід та ганок будуть відмінно освітлені.
Скляні козирки
Навіси зі скла - стильний захист від забаганок природи Людину зустрічають по одязі, а думка про будинок складається за його екстер'єром. Тому у бізнес-центрах, офісних приміщеннях та житлових будинках замість класичних металевих чи дерев'яних навісів встановлюють скляні козирки. Ще з порога вони допомагають скласти враження про власників або жителів будівлі як про успішних людей, які йдуть в ногу з інноваціями. Скляні навіси не обтяжують зовнішній вигляд будинку, не перешкоджають природному освітленню та гармонізують із навколишньою природою. Для виготовлення козирків вибирають загартоване товсте скло або триплекс із кількох шарів скла, а також металеву фурнітуру. Загартоване скло набагато міцніше і безпечніше звичайного. Воно може витримати пориви вітру, удари гілок, падіння невеликих каменів або вага осіннього мокрого листя. Якщо таке скло, наприклад при урагані, розіб'ється, воно розсипеться на негострі із закругленими краями осколки, які не ранять. Виготовлення скляних козирків проводиться фахівцями ProGlass з використанням високоякісної та надійної фурнітури з Китаю (TARGET, HaiDali, KIN LONG), Італії (Minusco ColCom, LOGLI MASSIMO) та Німеччини (HAFELE, Pauli+Sohn, WSS). Елементи кріплення не піддаються корозії чи гниття. Компактні навіси монтуються до стіни за допомогою натяжних тросів, а габаритні - колон, консольних кріплень, що підтримують, на тягах з підконструкцією, які здатні витримувати вагу снігу і льоду. Виготовлення скляних козирків Залежно від площі покриття та особливостей архітектури будівлі навіси зі скла можуть бути різних розмірів та форм: односхилі або двосхилі. Відмінно захищають від погодних умов та завдяки похилому розміщенню не дозволяють опадам затримуватись на конструкції. арочні. Мають вигнуту форму. Створюють відчуття затишку, тому часто встановлюються на входах у будинки та житлові приміщення. складної геометричної форми. Дозволяють створити козирок вашої мрії, наприклад, хвилеподібний або з декількох конструкцій. Скляні козирки можна купити прозорі. Вони пропускають максимальну кількість сонячного світла, тому вхід та ганок будуть відмінно освітлені.
Скляні козирки
Поставте ваше запитання
Задайте ваш вопрос